6 czerwca 2018

Ogranicz swój rachunek za księgowość o połowę lub więcej!

Wielu właścicieli małych firm płaci za pełnoetatowego księgowego, mimo że może go nie potrzebować. Myślę, że wielu właścicieli firm uważa, że potrzebują pełnoetatowego księgowego. Myślę, że jednym z powodów może być delegacja służbowa, a inni szczerze uważają, że do prowadzenia księgowości potrzebna jest osoba zatrudniona na pełny etat. Z mojego doświadczenia wynika, że wiele małych firm może prowadzić swoją księgowość w mniej niż 8 godzin tygodniowo. W wielu przypadkach praca zajmuje tylko 10-15 godzin miesięcznie. Czuję, że dobry księgowy będzie kosztować firmę od 30.000 do 50.000 złotych rocznie w zależności od wielu czynników. Co by się stało, gdybyś powiedział Ci, że możesz dostać doskonałego księgowego na pół etatu za 5.000 – 15.000 złotych rocznie po prostu zlecając prowadzenie księgowości? Czy jesteś zainteresowany? Jeśli tak, to przeczytaj dalej i powiem wam jak.

Zaangażuj się w zmiany

Twoja księgowość firmowa może być prowadzona na zasadzie częściowej. Dopóki nie powiesz tego i nie uwierzysz w to, nie możesz na to zareagować. Uważam, że wiele firm ma pełnoetatowego księgowego w firmie, ponieważ zawsze go mieli i nie lubią dokonywać zmian. Faktem jest, że wraz z postępem technologicznym wiele małych firm nie potrzebuje pełnoetatowego księgowego.

Przestańcie być osłem

wiedziałem, że to zwróci waszą uwagę. Chodzi mi o to, aby przestać odkładać księgowość na bok. Współpracuj z księgowym lub działem księgowości, aby usprawnić procesy. Kiedy zostaniesz poproszony o coś, co pomoże usprawnić proces księgowy, poświęć czas na jego przeprowadzenie. Kiedy ludzie pytają o nasze stawki moja prosta odpowiedź brzmi: „To zależy od tego, ile bólu będziesz w stanie znieść”. To zazwyczaj przyciąga ich uwagę i sprawia, że chcą dowiedzieć się, jak można byłoby zminimalizować ból, więc mogę zaoferować im przystępną cenę.

Idź na zdalnego księgowego


umożliwienie księgowemu pracy zdalnej nie tylko pozwoli zaoszczędzić pieniądze, ale również zwiększy produktywność i efektywność systemu księgowego. Obsługujemy ponad 20 klientów ze wszystkimi mamy umowę na zdalny dostęp do ich systemów księgowych. Nasi klienci wiedzą, że mogą się z nami skontaktować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, aby uzyskać odpowiedź na pytanie lub wykonać zadanie księgowe.
Praca w niepełnym wymiarze godzin – oszczędzasz na wynagrodzeniu, świadczeniach itp. Jestem pewien, że wiele zadań księgowych można wykonać w mniej niż 40 godzin tygodniowo. Wyzwaniem może być znalezienie usługi księgowej lub indywidualnej, która będzie odpowiadała Twoim potrzebom.
Chcesz zbadać możliwość prowadzenia ksiąg rachunkowych w niepełnym wymiarze czasu pracy? Chcesz za darmo przetestować? Oto moja propozycja: poprowadzimy księgowość dla Państwa firmy przez pierwszy tydzień za darmo, a następnie podamy Państwu miesięczną wycenę. Brak zobowiązań.

Zostaw komentarz

Please enter your name.
Please enter comment.